Медиагруппа «Антенна»  

Аби врятувати — ризикнув здоров’ям

Наталія РАТУШНА# 6, 18.02.2009

Витягши хлопчика з крижаної пастки, рятівник потрапив на лікарняний

Двоє третьокласників однієї зі шполянських шкіл після уроків не поспішали додому. Вештаючись містом, вони добрели до старого котловану, вода в якому була вкрита кригою. Рішення перевірити кригу на міцність прийшло само собою. Василько (імена хлопчиків змінено з етичних міркувань) вийшов на лід, насміхаючись над товаришем, який боявся йти за ним. Повільно рухаючись, хлопчик відійшов метрів на десять від берега.

— Бачиш, все о’кей, — сміявся шибеник. Мабуть, таке кепкування «дістало» Миколку і він щосили жбурнув на лід цеглину. Від удару лід тріснув, і Василько опинився у крижаній воді. Дивом йому вдалося зачепитися руками за кригу. Хлопчики почали несамовито кричати.

На щастя, у той час повз котлован проходив працівник відділу освіти Віктор Денисенко. Побачивши страшну картину і збагнувши, що самотужки йому хлопця не витягти, чоловік побіг до розташованої поблизу станції юних натуралістів.

Працівники станції схопили мотузки та драбину і — мерщій до котловану. Дістатися до Василька, який перебував у воді вже хвилин з десять і добряче змерз, було не так і просто. Під вагою чоловіків крига провалювалася. Вирішили покласти на лід драбину, прив’язавши до неї мотузку. Олександр Урусов по драбині плазом просувався до хлопчика. Крига тріщала, та юнак не зважав на це, бо бачив перед собою перелякані дитячі очі. Нарешті йому вдалося схопити дитину за руку та витягти на драбину, але під їхньою спільною вагою крига тріснула, і тепер уже двоє опинилися у крижаній купелі.

Люди, які зібралися біля котловану, за мотузку витягли драбину з юнаком і дитиною на берег. Жінки забрали перелякане та змерзле дитя на станцію юних натуралістів, напоїли гарячим чаєм і викликали «швидку», яка відвезла хлопчика до лікарні.

Зараз стан «купальника мимоволі» не викликає занепокоєння, а от рятівник так дешево не відбувся, захворів і з високою температурою перебував на лікарняному.

Управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації порушує клопотання про нагородження Олександра Урусова грамотою обласної державної адміністрації.

Наталія РАТУШНА,

провідний спеціаліст управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 6, 18.02.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 382 хитов: 10585
вчера: 854/23332
время генерации: 0.12904000282288; SQL запросов: 11