Медиагруппа «Антенна»  

Європейські стандарти для засуджених запроваджуються і в Черкаській області

6 лютого голова обласної державної адміністрації Олександр Черевко взяв участь у роботі розширеного засідання колегії управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в області, на якому було підведено підсумки діяльності кримінально-виконавчої служби області за минулий рік та проаналізовано заходи щодо покращання її роботи.

Виступаючи на колегії, Олександр Черевко зазначив, що із запровадженням принципів міжнародних стандартів поводження із засудженими виникає потреба у побудові нових підходів до цієї проблематики. На думку губернатора, влада має не лише підтримувати виробничо-господарську діяльність виправних установ, але й сприяти в адаптації тих, хто звільняється з місць позбавлення волі.

Так, за ініціативою обласної державної адміністрації було підготовлено обласну Програму забезпечення умов утримання і відбування покарань та створення нових робочих місць для засуджених на 2007-2010 роки. На виконання вказаної Програми з обласного бюджету у 2008 році було виділено 202 тис. грн., які було направлено на купівлю комп’ютерної техніки для потреб філій загальноосвітніх навчальних закладів, що діють при виправних колоніях та слідчому ізоляторі Черкаської області. На колегії голова облдержадміністрації запевнив, що така співпраця буде продовжуватися і надалі.

Олександр Черевко підкреслив, що до виховного та профілактичного процесу залучаються, крім спiвробiтникiв соціально-психологічної служби та працівників виправних установ, і громадські та релiгiйнi організації. Небайдужою до долі засуджених є і громада області. Так, благодійним фондом «Інсайт» реалізується проект «Профілактика ВІЛ та інших інфекційних захворювань серед уразливих груп населення області»: проводяться лекції, бесіди, тренінги, консультації, поширюються інформаційні матеріали.

–— На жаль, рівень фінансування і соціального захисту персоналу виправних закладів залишається низьким. Проблемним є також забезпечення роботою тих, хто відбуває покарання. У цьому випадку ситуація потребує нестандартних рішень, і обласна влада готова підтримати будь-яку ініціативу, — запевнив Олександр Черевко учасників колегії.

Турбує губернатора доля тих, хто звільнився з місць позбавлення волі — їх минулого року було понад 900 осіб.

Також Олександр Черевко подякував колективу кримінально-виконавчої інспекції Уманського району за допомогу у благоустрої парку «Софіївка», колективу виправної колонії № 92 — за активну участь у реконструкції історичних місць Черкащини, за виготовлення пам’ятних знаків жертвам Голодомору для райцентрів та сіл області, за благоустрій обласного центру.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 6, 18.02.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 384 хитов: 10670
вчера: 854/23332
время генерации: 0.046966075897217; SQL запросов: 11