Медиагруппа «Антенна»  

Золото, срібло, платину — на металобрухт, електроенергію — на вітер, або як на «Оризоні» господарювали...

Фінансові порушення на загальну суму близько 380 тис. грн. встановили спеціалісти КРУ під час ревізії фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Машинобудівний завод «Оризон» за 2007 рік та 9 місяців 2008 року. Про це повідомляє прес-служба КРУ у Черкаській області.

Зокрема, завод з невідомих причин безоплатно надавав послуги з трансформації та передачі електроенергії шести суб’єктам підприємницької діяльності. Внаслідок такої «благодійності» «Оризон» втратив доходів на суму понад 190 тис. гривень.

Ще близько 19 тис. грн. доходів машинобудівний завод недоотримав при передачі готелю держпідприємства на баланс ТОВ «Вісак-Оризон». Адже передано його, знову ж таки, з невідомих «благодійницьких» мотивів за ціною, меншою ніж експертна ринкова вартість.

Крім того, державне підприємство, ліквідуючи основні засоби, що містять дорогоцінні метали, не здавало їх переробним підприємствам чи спеціалізованим суб’єктам підприємницької діяльності, як того вимагає законодавство. Та й на балансі підприємства драгметали чомусь не оприбутковувались. За таких обставин було втрачено 234,64 г золота, 9845,21 г срібла, 2,06 г платини та 94,12 г паладію. А розмір збитків, завданих підприємству нестачею дорогоцінних металів, за підрахунками ревізорів, склав 94,6 тис. гривень.

Інвентаризація виявила на «Оризоні» і нестачу основних засобів (автотранспорту, верстатів та іншого обладнання) на суму близько 26 тис. грн.

Особливо прикро виглядає вся ця безгосподарність та марнотратство на тлі значної заборгованості по розрахунках з оплати праці. Станом на 30 вересня 2008 року на підприємстві вона становила 433 тис. грн.

Матеріали ревізії передано до прокуратури Черкаської області.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 6, 18.02.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 708 хитов: 34976
вчера: 617/35201
время генерации: 0.013167142868042; SQL запросов: 11