Медиагруппа «Антенна»  

Олександр Черевко: Керівники районів мають щодня шукати шляхи наповнення бюджету

Сніжана ЛИСЕНКО, прес-секретар голови облдержадміністрації# 5, 11.02.2009

У січні Черкащина виконала завдання по наповненню бюджету завдяки тому, що торік область мала найвищі по Україні темпи промислового зростання.

Про це заявив голова облдержадміністрації Олександр Черевко.

–— У січні місцевий бюджет виконано на 121%, державний –— на 110%. За прогнозами фахівців, у лютому і березні завдання Міністерства фінансів по наповненню бюджету буде теж виконано, — повідомив він.

В області ведеться постійний моніторинг ситуації із виплатою заробітних плат та пенсій. Голова облдержадміністрації неодноразово заявляв, що на порушників трудового законодавства чекає якнайсуворіша відповідальність. На сьогоднішній день вдалося дещо знизити заборгованість із виплат зарплат порівняно з 1 січня.

За січень пенсіонери Черкащини отримали пенсії в повному обсязі. Прогнози по виплатах пенсій по області і в подальшому позитивні, оскільки управління Пенсійного фонду опирається не тільки на великі підприємства, а також постійно працює з представниками малого та середнього бізнесу.

Проте проблем на ринку праці в регіоні чимало. Якщо торік на одне робоче місце по області в середньому було 24 претенденти, то сьогодні їх уже 77.

Окремі бюджетоутворюючі підприємства Черкащини оголосили про згортання або припинення своєї діяльності. Олександр Черевко передбачає, що вже в наступному кварталі бюджет наповнити буде складно, оскільки близько мільярда гривень не надійде внаслідок закриття тютюнової фабрики та інших підприємств. Про це облдержадміністрація неодноразово інформувала Уряд, однак завдання, доведені області, не були скориговані відповідно до нових реалій. Тому голова облдержадміністрації закликав усіх керівників місцевих адміністрацій та структурних підрозділів облдержадміністрації щодня шукати можливості наповнення бюджетів.

Олександр Черевко вимагає від представників влади підтримувати малий та середній бізнес, постійно тримати контакт з підприємцями, шукати нових шляхів співпраці, працювати над поліпшенням інвестиційного клімату. Прикладом нових підходів може стати співпраця обласної влади з корпорацією «Богдан». Нині розглядається можливість кооперації підприємств корпорації «Богдан» з підприємствами Черкащини з метою виготовлення деталей та запчастин для автомобілів.

Важливим, на думку губернатора, є збалансування споживчого ринку області. Зниження надходження імпортних товарів слід використати місцевим виробникам. Олександр Черевко закликав власників супермаркетів та торгових мереж активніше закуповувати для реалізації продукцію з Черкащини. На часі і проведення ярмарків місцевої сільськогосподарської продукції для населення.

— Економічна ситуація в умовах кризи вимагає грамотного адміністративного регулювання, –— переконаний Олександр Черевко.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 5, 11.02.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 456 хитов: 12896
вчера: 723/26554
время генерации: 0.1391499042511; SQL запросов: 11