Медиагруппа «Антенна»  

«НАРОДНИЙ ФРОНТ» ПРОВІВ ВІДКРИТУ КОНФЕРЕНЦІЮ та розповів черкащанам про свою мету

У п’ятницю, 6 лютого, у приміщенні Будинку профспілок відбулася відкрита конференція Всеукраїнського громадського об’єднання «Народний фронт».

Всеукраїнському громадському об’єднанню «Народний фронт» немає ще й місяця: воно було створене 20 січня — саме тоді відбулися його установчі збори. Проте у громадян України, яким небайдужа доля держави, новий громадський рух уже викликав чималий інтерес — участь в установчих зборах взяли делегати з 18 областей України, автономної республіки Крим та Києва.

На відміну від партій, в яких протягом останніх десяти років фігурують практично ті самі люди, які не можуть запропонувати майже нічого нового й дієвого, Всеукраїнське громадське об’єднання «Народний фронт» — це неполітична організація, так звана ініціатива знизу, яка має на меті захистити населення від бездіяльності влади, свавілля банкірів та олігархів.

На презентаційну конференцію «Народного фронту» у Черкасах зібралося чимало небайдужих черкащан. Голова ВГО «Народний фронт» Володимир Мамалига та член ради організації Валерій Воротник розкрили присутнім стратегічні цілі створення організації та шлях, яким вони будуть досягнуті.

Ідеологія нового утворення, за словами його лідерів, передбачає утвердження адекватної демократії в Україні, при якій усі законослухняні громадяни будуть користуватися всіма перевагами демократії, отримають гарантовані Конституцією соціальні блага та захист своїх прав. «Народний фронт» пропонує просту, зрозумілу та ефективну модель державного управління: народ обирає президента на 4 роки, президент особисто формує та очолює уряд і несе повну відповідальність за дії виконавчої влади. При цьому посаду прем’єр-міністра «Народний фронт» пропонує ліквідувати, а от повноваження органів місцевого самоврядування, навпаки, значно розширити.

Активісти нового громадського об’єднання наголошують, що лише народ України може впливати на життя у своїй державі. А народ України — це всі ми, незалежно від того, де живемо—на півночі чи на півдні, на сході чи на заході.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 5, 11.02.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 133 хитов: 3627
вчера: 666/31054
время генерации: 0.1589150428772; SQL запросов: 11