Медиагруппа «Антенна»  

Вилучено фальшиві двохсотки

Як повідомляють у прес-службі МВС України, в одному з чигиринських супермаркетів затримали молоду гарно вдягнену жінку, яка розрахувалася за куплені продукти однією 200-гривневою купюрою. Зовні вона нічим не відрізнялася від справжньої, але при перевірці викликала у касирки сумнів. Тож охорона магазину затримала купувальницю.

У райвідділку міліції виявилося, що купюра, якою розрахувалась жіночка, має ознаки підробки, а в гаманці цієї дами знаходиться ще дванадцять її близнят. Власниця купюр запевняла, що обміняла їх у Росії і гадки не мала про їхнє фальшиве походження.

Так це чи ні — з’ясує слідство, яке ведеться за порушеною кримінальною справою.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 3, 28.01.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 577 хитов: 11864
вчера: 617/18851
время генерации: 1.5295491218567; SQL запросов: 11