Медиагруппа «Антенна»  

Хобі ціною життя

Разом зі стійкими морозами в Україну прийшла і зимова риболовля, та разом із відлигою цей вид спорту почав забирати людські життя. Минулого року на Черкащині під воду пішло більше сотні людей. Чимало з них — в зимовий період. Більшість любителів зимового екстриму нехтують правилами безпеки: виходять на тонку кригу, рибалять біля фарватеру, гріються алкоголем, скупчуються в одному місці. Тож у цей період рятувальники області несуть посилене чергування на водоймах Черкащини, проводять рейди та розповідають рибалкам про заходи безпеки на льоду, самопорятунок і роздають листівки.

Сміливців, захоплених риболовлею, на Черкащині багато, і навіть відлига не дуже відлякує їх від улюбленої справи. Обережніші ті, кому доводилось рятувати колегу, бачити, як йде під кригу рибалка, чи пірнути самому.

Найбільше не щастить занадто впевненим початківцям, — кажуть досвідчені рибалки і радять початківцям тепліше одягатися, йти на рибалку вдвох, брати мотузку і не відходити далеко від берега, а якщо лід викликає занепокоєння, обов’язково перевіряти його плішнею.

Ще одна небезпека для затятих черкаських рибалок – фарватер Дніпра. Навіть у сильні морози він не завжди замерзає або місцями має проталини, прикриті снігом і непомітні для ока. Один необережний крок — і товариші, що знаходяться поруч, навряд чи встигнуть навіть усвідомити, що відбулося.

І незважаючи на взаємодопомогу та підтримку, звичайні між рибалками, рятувальники, на жаль, не залишаються без роботи. Адже захоплені справою рибалки, попри всі застереження, все одно йдуть на фарватер, скупчуються в одному місці, гріються оковитою і не дбають про засоби безпеки, що в переважній більшості призводить до сумних наслідків.

Центр пропаганди ГУ МНС України у Черкаській області
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 3, 28.01.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 479 хитов: 13956
вчера: 782/39092
время генерации: 0.054855823516846; SQL запросов: 11