Медиагруппа «Антенна»  

Українці відмовилися від престолу

27–29 січня на помісному соборі Російської православної церкви буде вибраний новий патріарх Московський і всієї Русі. Українські ієрархи вирішили свого кандидата на цю посаду не висувати і підтримати митрополита Смоленського і Калінінградського Кирила.

Усього в помісному соборі візьмуть участь 720 делегатів від усіх єпархій Російської православної церкви. 192 представлятимуть Українську православну церкву — це найбільша делегація, майже третина від загальної кількості учасників собору. Тому позиція українських делегатів на майбутньому соборі може стати визначальною.

Серйозне представництво мала українська церква і на архієрейському соборі, який відбувся 25–26 січня. Саме на ньому булі висунуті кандидати на патріарший престол, з яких потім помісний собор вибере наступника Алексія II.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 3, 28.01.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 149 хитов: 1581
вчера: 793/19458
время генерации: 0.049438953399658; SQL запросов: 11