Медиагруппа «Антенна»  

Олександр Мороз: «Ми не заважаємо Олійнику балотуватись до Верховної Ради»

Тетяна ВАСИЛЬЄВА# 10, 13.03.2002

Наприкінці минулого тижня в Черкаси приїздив опальний лідер опальної партії — головний соціаліст Олександр Мороз. На прес-конференції він розповів, що влада робить все, аби соціалісти не потрапили в парламент і місцеві ради. «Бо знають, що десять депутатів-соціалістів, наприклад, в обласній раді, не дадуть дрімати карасю». «Коли Мадлен Олбрайт поцікавилася: “Як йдуть вибори?”, — продовжував Олександр Олександрович, — я відповів, що в нас все прекрасно, ми нещодавно зустрічалися з президентом. Він розповів, що дбає про чесні вибори, так що все гаразд. Хіба що блок «За єдину Україну» на одному місті витрачає коштів більше, ніж передбачено, хіба що залякують людей, щоб голосували за існуючу владу...».

Заперечив Олександр Олександрович твердження пропрезидентських соціологів про те, що соціалісти не дотягнуть до 4-відсоткового бар’єру. «Ми — треті за рейтингом популярності». «За єду», за словами Мороза, має лише 3,7%.

Разом з Олександром Морозом на прес-конференції був присутній голова Придніпровської райради Григорій Сасько. Його кандидатуру на посаду міського голови підтримують соціалісти і, як відомо, — ще більше п’яти партій, до того ж полярних за ідеологією. «Чому Сасько, а не Олійник, якого ви добре знаєте і по президентських виборах, і по акції “Україна без Кучми”?» — запитали журналісти. «З Олійником у нас залишилися добрі стосунки. Сьогодні у нього є непогані шанси потрапити до Верховної Ради, і ми не станемо йому в цьому перешкоджати... Але на виборах міського голови він йде як конкурент людини, яку ми підтримуємо». — «Чому саме Сасько?» — «Бо в місті потрібна стабільність і зміни на краще», — відповіли соціалісти.

Морозу з Ющенком, схоже, не по дорозі. «Але куди, на ваш погляд, піде Ющенко?» — спитали в Сан Санича. «Ні вправо не піде, ні вліво, а прямо до Адміністрації президента», — стверджує Мороз. Ще він розповів, як нещодавно, коли Верховна Рада розглядала можливість виступу О. Жира з питання американської експертизи плівок Мельниченка, вся опозиція проголосувала «за», а «Наша Україна» — «проти», за виключенням ПРП Віктора Пинзеника.

«Наскільки наш адмінресурс “крутіший” порівняно з іншими регіонами?» — запитали у Мороза. Той посміхається: «Якщо скажу, що на Черкащині адмінресурс діє менш активно, то влада може почати діяти активніше».

Говорячи про свободу творчості журналістів, Олександр Олександрович навів вислів відомої журналістки Тетяни Коробової: «Ніхто так не любить президента, як не люблю його я».

Чи висунеться Мороз на президентських виборах? «Я хочу змінити систему влади, обмежити повноваження президента. Президентство мене не цікавить абсолютно». От тут, Олександре Олександровичу, ви, мабуть, злукавили...

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 10, 13.03.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 473 хитов: 13908
вчера: 723/26554
время генерации: 0.059607982635498; SQL запросов: 11