Медиагруппа «Антенна»  

Нардеп Терьохін та цигани — головні вороги черкаських підприємців

Всеукраїнська акція протесту підприємців проти знищення спрощеної системи оподаткування докотилась і до Черкас. Під облдержадміністрацію у понеділок, 21 квітня, за словами організаторів акції протесту, вийшло близько 400 підприємців-торгівців з ринків Черкас. Загрозу спрощеній системі оподаткування підприємці вбачають у двох законах, що пройшли у ВР вже друге читання: “Про податок з доходів фізичних осіб” та “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Проект пенсійної реформи України передбачає запровадити сплату внесків на пенсійне страхування на загальних засадах (32% на заробітну плату) та введення загального порядку обліку та звітності по заробітній платні та соціальних внесках, що остаточно знищить спрощену систему оподаткування, стверджують підприємці. Найбільшим своїм ворогом дрібні підприємці тепер вважають нардепа-“нашоукраїнця” Сергія Терьохіна, який є основним лобістом законопроекту “Про податок на доходи фізичних осіб”.

У зверненні до Віктора Ющенка, прийнятому на мітингу 21 квітня, підприємці наполягають на виключенні Терьохіна з “Нашої України”, якщо він і далі продовжуватиме у тому ж дусі. Але це питання глобальні. На місцевому рівні теж ворогів вистачає, окрім чиновників. Зараз черкаські підприємці страждають від заїжджих молдаван, які торгують дешевим крамом де доведеться, і циган, котрі по весні “розухабились” на ринках, оббираючи покупців. Надто невдоволеним торговцям циганська бригада без будь-якого остраху погрожує, перевертає столи з товаром, цупить особисті речі.

У резолюції, прийнятій на мітингу 21 квітня, підприємці просять підтримки облдержадміністрації у впливі на Верховну Раду і наполягають притягнути до відповідальності міліцейських посадовців, які спостерігають за циганським “беспределом” крізь пальці.

Вимоги підприємців тут-таки на мітингу Ольга Ракова, голова профспілки “Солідарність”, передала заступнику губернатора з питань підприємництва Юрію Чернецькому. Як зазначив Юрій Борисович, область підтримує вимоги підприємців у частині законодавчих ініціатив. Адже нещодавно було прийняте розпорядження губернатора “Про усунення перешкод у розвитку підприємництва”.

На жаль, підприємці забули, здається, про ще одного ворога. Навіть при загрозі для усього малого бізнесу черкаські підприємці не можуть об’єднатися. Над мітингом, мов примара, витали згадки про горезвісну “вулицю Гоголя”... До бійки, слава Богу, не дійшло.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 15, 16.04.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 481 хитов: 20029
вчера: 653/28380
время генерации: 0.013164043426514; SQL запросов: 11