Медиагруппа «Антенна»  

Анатолій Джоболда: «Якщо Волошин не буде допускати порушень, то у депутатів не буде підстав для його зняття»

Секретар черкаської міськради А. Джоболда коментує останні події: "Радикальні зміни вже відбулися - поновлення Волошина на посаді мера. Рішення суду є, і воно прийняте до виконання негайно. Чинити перепони ніхто з депутатів не буде..."

- Анатолію Дмитровичу, чи може сьогоднішнє судове рішення призвести до радикальних змін у черкаській владі?

- Радикальні зміни вже відбулися - поновлення Волошина на посаді мера. Рішення суду є, і воно прийняте до виконання негайно. Чинити перепони ніхто з депутатів не буде.

- Чи не може це призвести до паралічу влади, до конфлікту між мером і депутатським корпусом?

- Я думаю, що це не призведе до так званого паралічу, тому що задача ради - приймати рішення, які базуються на законодавстві. І у мене нема таких фактів, щоб депутати старалися приймати рішення комусь на догоду. Я думаю, що сьогодні і Волошин не буде конфліктувати із депутатами.

- Тобто, не виключена можливість, що депутати можуть ще раз оголосити йому імпічмент?

- Я не готовий відповісти на це запитання. Це питання до депутатів. Але, на мою думку, для того, щоб приймати таке рішення, знову потрібен з боку Волошина цілий ряд порушень, які б були підставою для прийняття такого рішення. Якщо Волошин не буде допускати порушень, то у депутатів не буде підстав для його зняття.

- Після того як Волошин залишив мерію, відбулися кадрові зміни. Якою буде доля нових людей?

- Ще невідомо, яка доля. Це буде залежати від того, які рішення буде приймати сам Волошин. Але я думаю, що сьогодні Волошин буде виважено підходити до кадрів, враховувати професіоналізм кожного з працюючих.

- У Інтернеті з'явилась інформація про введення прямого президентського правління. Чи є, на вашу думку, підстави для цього? Адже не секрет, що економічний стан міста погіршується, і покращити його, здається, вже ніхто не зможе.

- На мій погляд, підстав для запровадження прямого президентського правління немає. Сьогодні є рада, є міський голова. А щодо економічного стану - сьогодні Черкаси займають не останнє і не найгірше місце серед обласних центрів щодо економічного розвитку. Іде асфальтування доріг, є гаряча вода, виплачується заробітна плата.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 15, 16.04.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 136 хитов: 4251
вчера: 666/31054
время генерации: 0.03295111656189; SQL запросов: 11