Медиагруппа «Антенна»  

Кубкова боротьба спортивних орієнтувальників

Дмитро Оліференко

Відбулися змагання Кубка області зі спортивного орієнтування за участі восьми команд, п'ять із яких представляли обласний центр. Учасники змагалися в чотирьох вікових групах: від дітей до дорослих спортсменів.

Усіх наймолодших суперниць перемогла Анастасія Антоненко з команди "Мрія" (с.Яснозір'я Черкаського району), суперниць середньої категорії - Олександра Чабан із ТСОУ (Черкаси), а серед найстарших дівчат - її колега по тій же команді Любов Глембоцька. Серед жінок найкращою була Юлія Джулай із "Мрії" (с.Сагунівка Черкаського району).

Серед наймолодших хлопців перемогу виборов смілянець із команди "Єсніка" Євген Чурилов, у середньовіковій категорії - Богдан Биченко з черкаського "Сатурна", а серед найстарших - Андрій Жак із сагунівської "Мрії".

Лідером серед чоловіків виявився черкащанин з "Освіти" (ЧДУ) Олексій Каленіченко.

У командному заліку першою стала черкаська команда "Сатурн" (тренер Володимир Вотінов), другою - команда товариства сприяння обороні України (ТСОУ), теж з обласного центру, яку готувала тренер Юлія Чорна, а до трійки команд-призерів увійшла ще й "Мрія" (Черкаський район), яку готував тренер Дмитро Колачинський, що водночас посів і третє місце в особистому заліку змагань чоловіків.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 09.04.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 928 хитов: 25435
вчера: 886/18995
время генерации: 0.013077974319458; SQL запросов: 11