Медиагруппа «Антенна»  

На Черкащині сталося раптове перевиробництво смаженої свинини. На жаль, зараз триває піст

Наталья ГЕОРГИЕВА# 14, 09.04.2003

10 квітня тваринники свинокомплексу ВСАТ (відкритого сільськогосподарського акціонерного товариства) "РУСЬ" вирішили прибрати територію. Підпалили минулорічну траву, та так розстаралися, що вогонь через вентиляційну систему, яку на зиму забили соломою, потрапив на утеплювач каркасного свинарника, де знаходилися 456 свиноматок породи біла велика.

Спроби тваринників власними силами ліквідувати вогонь призвели лише до збільшення площі пожежі. Не змогли впоратися із вогнем і пожежні СПК "Гельмязів", яким допомагали два розрахунки ПСО із ВСАТ "РУСЬ" та "Піщане". Лише через годину після початку пожежі керівництво "РУСІ" звернулося по допомогу до Державної пожежної охорони в м.Золотоноша, а це за 40 км від села. На час прибуття пожежників площа пожежі вже становила 1000 м2. Через втрату ключа від воріт, які перекрили пожежним доступ до водоймища, спецавтомобілі змушені були їздити заправлятись водою за 3 кілометри.

34-річного тваринника, який намагався врятувати худобу та гасити полум'я, госпіталізовано до районної лікарні із численними опіками рук та отруєнням димом.

У вогні та диму загинуло 422 свині. Збитки, за попередніми підрахунками, склали понад 320 тисяч гривень. Про це повідомила редакцію нашої газети прес-служба управління МНС в Черкаській області.

P.S. Доля м’яса загиблих тварин редакції газети поки що не відома. Відповідно до санітарних норм воно підлягає захороненню на скотомогильниках. Але якщо найближчим часом на ринок потрапить велика кількість м`ясопродуктів зі свинини, це може свідчити про спритність ділків, що пустять горіле м`ясо у переробку.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 09.04.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 928 хитов: 25468
вчера: 886/18995
время генерации: 0.013514995574951; SQL запросов: 11