Медиагруппа «Антенна»  

Ротарі-клуб потурбувався про дітей

Близько 40 тисяч доларів вдалося зібрати Ротарі-клубам Польщі, Англії та України для закупівлі ліків для українських дітей, що хворі на туберкульоз. Ідея проекту МГ 19737, у рамках якого здійснювався збір коштів, народилася у Черкаському Ротарі-клубі і була підтримана Міністерством охорони здоров'я України. Зараз ліки вже закуплені і знаходяться в Україні. Вони будуть розподілені по 10 областях України, що мають найвищі показники дитячої захворюваності на туберкульоз, повідомила на прес-конференції 12 квітня представниця Мінохорони здоров'я, професор Вікторія Костромина. До переліку потрапили Черкаська, Тернопільська, Полтавська, Чернівецька, Київська, Харківська, Дніпропетровська, Львівська, Запорізька області та АР Крим.

Ротаріанці дуже ретельно підходять до розподілу ліків. Області обиралися ще й за наявністю у них Ротарі-клубу, члени якого зможуть проконтролювати місцеві дитячі протитуберкульозні відділення. А кожна родина, дитина якої буде забезпечена медикаментами на суму близько 400 гривень (лікування дорослих, до речі, коштує від 500 до 600 гривень мало не щодня), отримає спеціальне повідомлення від відправників, запевняють ротаріанці. Вони також сподіваються, що батьки, у свою чергу, повідомлять, чи надійшли ліки і чи вдалим було лікування.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 09.04.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 928 хитов: 25454
вчера: 886/18995
время генерации: 0.020585060119629; SQL запросов: 11