Медиагруппа «Антенна»  

Прокуратура проти крадіїв хлібного зерна

Минулої п'ятниці прокуратура області запросила місцевих журналістів на черговий брифінг, який провів перший заступник прокурора області Петро Коваль. Тема - попередні підсумки двотижневої прокурорської перевірки щодо дотримання законності при формуванні ринку зерна. Проводилась вона за особистим дорученням Президента Генеральній прокуратурі.

Почав пан Коваль з повідомлення про те, що на Черкащині дефіциту продовольчого зерна немає і його вистачить до нового урожаю. Проте відчутна нестача посівного матеріалу, особливо проса, гречки, вівса. За результатами перевірок нині розслідується 17 кримінальних справ, три з яких вже направлено в суди.

8 квітня ц.р. затримано директора Кононівського хлібоприймального підприємства Драбівського району, який підозрюється в розбазарюванні зерна із запасів Держрезерву на суму 1 млн. 259 тис. грн. На запитання журналістів, чи перевірялось Золотоніське ХПП, яке також входить до системи Держрезерву і яке очолює екс-губернатор В.Лук'янець, була дана ствердна відповідь.

Серед найбільш поширених порушень у зерновій сфері, окрім розкрадання, названо ще й приписки до обсягів вирощеного врожаю та привласнення зерна посадовими особами. Виявлено також факти зловживань під час приватизації хлібоприймальних підприємств, зокрема в Катеринопільському районі, де акції продавалися комерційним структурам за зниженими цінами.

Вийшовши за тему брифінгу, пан Коваль порушив проблему виплати заборгованості по заробітній платі. За приписами прокуратури вже сплачено 8 млн. 475 тис. грн. боргу, загальна сума якого все ще сягає 41 млн. грн. На зауваження журналістів, що це явно занижена цифра, П.Коваль аргументованих заперечень не навів.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 09.04.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 928 хитов: 25465
вчера: 886/18995
время генерации: 0.014210939407349; SQL запросов: 11