Медиагруппа «Антенна»  

Обидели «Ягодку»

Есть такое ЗАТовариство — «Ягідка». Жили ее работники потихоньку и пролетариям тоже жить давали, да тут «невідома особа» имущество «Ягодки» взяла и повредила. Да не на копейку, а аж на 8936 гривен.

Плакали-плакали работники «Ягодки» ... До тех пор плакали, пока вредителей не задержала милиция. Имена же у диверсантов простые: Виталий — 25-ти лет — и Сергей — 24-х лет...

...Узнав о задержании злоумышленников, работники «Ягодки» смеялись. Смешно им было, видите ли.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 41, 24.10.2001
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 83 хитов: 8944
вчера: 205/28525
время генерации: 0.11305713653564; SQL запросов: 11