Медиагруппа «Антенна»  

День рятівника стукає у двері

27 жовтня країна святкує 5 річницю утворення Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України та День рятівника. В цей день хотілось би згадати тих, хто в мирний час запобігає біді, рятує та допомагає постраждалим.

У цьому році вже здійснено цілий комплекс заходів по реалізації поставлених перед міністерством завдань. Запроваджується нова практика протидії катастрофам та надзвичайним ситуаціям, яка об’єднує всі компоненти захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій за активною і безпосередньою участю наукових установ Національної академії наук України та інших галузевих академій і науково-дослідних установ.

З 1 травня 1999 року до складу Черкаського міськвиконкому ввійшло управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, яке очолив полковник Кулинич Юрій Анатолійович.

За час існування управлінням проведена певна робота щодо удосконалення міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у взаємодії зі службами цивільної оборони міста та 1-м Ватутінським гірничорятувальним взводом.

Оперативна група управління постійно виїжджає на місця виникнення надзвичайних ситуацій та подій, де організовує взаємодію між необхідними службами та силами цивільної оборони. Значна кількість мешканців міста добре знає телефон за номером «077», по якому звертаються при загрозі виникнення надзвичайної ситуації та події, а також при нещасних випадках.

Тільки за три квартали поточного року працівники управління 10 разів виїжджали на місця виявлення застарілих боєприпасів, на місця дорожньо-транспортних пригод, брали участь у проведенні рятувальних робіт у період зимового рибальства та пошуку загиблих, ліквідації наслідків викиду отруйних речовин на ТВТ «Холод», виїжджали на місця розливу ртуті та інших небезпечних для здоров’я людей речовин, також на місця виникнення пожеж.

Поздоровляємо працівників управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, працівників міських служб цивільної оборони, особовий склад 1-го Ватутінського гірничорятувального взводу та спеціалізованих і невоєнізованих формувань, установ та організацій міста з професійним святом — Днем рятівника.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 41, 24.10.2001
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 432 хитов: 13858
вчера: 780/26432
время генерации: 0.038378000259399; SQL запросов: 11