Медиагруппа «Антенна»  

Срібна стрибунка Салонік

Иван ГАЙДАМАКА# 12, 26.03.2003

В грецькому місті Салоніки пройшов третій етап Кубку світу зі спортивної гімнастики, в якому взяли участь дві черкащанки - Олена Кваша (на знімку) й Ірина Краснянська. Аби виступити у фінальних змаганнях за цей Кубок, які відбудуться ще не скоро, треба опинитися напередодні фіналів у лідируючій групі гімнастів світу і, відповідно, набрати чималу кількість балів впродовж численних етапів.

Отже, черкащанки розпочали цю гонку найсильніших гімнастів світу за балами. І за престижними етапними медалями теж. Для Ірини це перший "марафон" за Кубок світу. Накопичувати бали на етапах Ірина почала нещодавно, на першому етапі, в Парижі, де була п'ятою на брусах. В Салоніках І.Краснянська зупинилася лише за крок до медалі, ставши четвертою на тих же брусах.

Олені пощастило більше - вона отримала медаль. Якщо в Парижі її опорні стрибки оцінили четвертим результатом, то в Салоніках О.Кваша стала "срібною" стрибункою турніру, виборовши в цьому виді другу сходинку п'єдесталу.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 12, 26.03.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 553 хитов: 15996
вчера: 580/19299
время генерации: 0.015883922576904; SQL запросов: 11