Медиагруппа «Антенна»  

Відкритий лист Олегу Кочегарову, начальнику УМВС в Черкаській області

Шановний Олег Дмитрович!

У переддень вашого дня народження не хотілося про сумне. Намагався пригадати щось добре, заподіяне вами, знаним кримським оперативником, який «лускав» злочини як горіхи і був швидким як сайгак. Ось, Олег Дмитрович, минуло вже більше двох років з того часу, коли я, наївний, тридцять п’ять разів звертався з усними та письмовими заявами у підпорядковані вам підрозділи та до вас особисто з приводу випуску фальшивого номеру газети «Антенна» та фальшивих листівок антисемітського характеру, теж випущених під логотипом «Антенны». І 14 вересня, коли усе навкруги буде співати вам дифірамби, здувати пилюку з ваших ще свіжих зірочок, я теж хотів вам подякувати за блискучу оперативну роботу по затриманню фальшивогазетників, вийти на слід яких у такому мегаполісі як Черкаси вам було ой як нелегко. Я розумію, Олег Дмитрович, як же ж тяжко вам та вашим «орлам» впродовж двох років допитати аж трьох(!) директорів друкарень на предмет того, чи друкували вони ті паскудні фальшивки, чи ні. Я також розумію, що знайти замовників і виконавців, що засідають на трьох вулицях у трьох будівлях, під силу тільки Скотланд-ярду. Тому, Олег Дмитрович, щоб ви, часом, не перетрудилися, я усіляко намагався вам допомогти і навіть вказав вам, де та вулиця і де той дім, у якому, як я підозрюю, і виготовлялася фальшива поліграфічна продукція. Це, пам’ятаю як зараз, було через три дні після того, як усе місто було завалене фальшивим номером «Антенны», і ми з Ольгою Швець прийшли до вас у кабінет і недвозначно натякнули, хто той паскудник. Тоді, Олег Дмитрович, ви нам ще сказали: «не волнуйтесь, граждане, разберемся...», і ви так розібралися, що через кілька тижнів світ побачили нові фальшивки — антисемітські листівки під логотипом «Антенны». Минуло вже два роки, як ви «розбираєтесь», а ми «волнуємся». Нерви вже, знаєте, не витримують. Тому, Олегу Дмитровичу, у тридцять шостий раз наполегливо вас прошу: напружте м’язи вашої правої верхньої кінцівки та вже черканіть мені пару правдивих рядків про те, яких успіхів ви досягли у розкритті цього злочину та запобіганні йому подібних. Не подумайте, пане генерале, що я вас підганяю, намагаючись вибити із скаженого ритму роботи, але відповідь прошу надати терміново. Бо, Олегу Дмитровичу, знов сталося лихо. Доповідаю.

На минулому тижні декілька осіб, не ховаючи своїх облич під масками або окулярами, відкрито розповсюджували у Черкасах газету з назвою «За правду!» Газету, як ви правильно здогадалися, —фальшиву. У вихідних даних газети значиться, що видана вона нібито у Києві і навіть вказано номер телефону редакції. Але виявилося, що за вказаною адресою мешкає звичайнісінька пенсіонерка, яка, звісна річ, до цієї брудної справи не причетна. Це, Олег Дмитрович, я вам все розтлумачую до того, щоб полегшити вашу роботу, і щоб рік або два ви не мордували нещасну стареньку, заводячи на неї численні томи кримінальних справ. Отже, Комітет захисту Конституції «За правду!, марку якого використали злочинці, офіційно повідомив, що не має ніякого відношення до випуску фальшивки. Якщо ви, пане генерале, все ще читаєте мій лист, скажу вам більше. У «За правді!» вміщені ті ж самі ілюстрації, що й в інших фальшивках, випущених раніше. Навіть стиль верстки, заголовки —ті ж самісінькі. Тому, шановний оперативник, не висиджуйте два роки, а дайте наказ вашим «орлам» підняти сідниці та перевірити ту саму вулицю, той самий дім, де, ймовірно, і «чаклують» оті невловимі фальшивогазетники.

Хоча я вже, Олег Дмитрович, давно підозрюю, що насправді ви не дуже хочете зловити тих злочинців, про що свідчать останні дії ваших підлеглих, які підкоряються вам як рабині Ізаури.

Судіть самі. 6 вересня біля приміщення Соснівського райвиконкому, де проходила чергова сесія черкаської міської ради, декілька осіб знов нахабно розповсюджували вищезазначені фальшивки. Поряд з ними майоріла група ваших працівників, спокійнісінько спостерігаючи за скоєнням злочину. Я ж, як законослухняний громадянин, на це спокійно дивитися не міг, тому звернувся до офіцера міліції з проханям перешкодити розповсюдженню фальшивої преси та затримати людей, що коять злочин у всіх на очах. Але міліціонер розвернувся до мене одним місцем і продовжив стояти як стовп. Мабуть, такий ви йому дали наказ. Я не відступав, зайшов, що називається, ззаду і невтомно благав його виконати свій міліцейський обов’язок. Я його таки допік, бо страж порядку кінець-кінцем ліниво почимчикував до тих розповсюджувачів фальшивок. Але другий колега у погонах його зупинив, показавши на мигах: мовляв, не чіпай їх, нащо воно тобі треба.

Мені не хочеться вірити, що ті правоохоронці («коні не винні») виконували ваш, Олег Дмитрович, наказ. Але я остаточно в це не повірю, якщо ви нарешті покладете край вже ставшим традиційними для Черкащини злочинним діям з виготовлення та розповсюдження фальшивих газет та листівок. Я розумію, що для вас краще знайти фальшиву горілку та покарати негідників, з вини яких голова з ранку гудить як казан. Але ж, Олеже Дмитровичу, потурбуйтеся, нарешті, й про мізки черкащан, які систематично промивають брудною брехнею видавці фальшивок, чиї імена, ви, здається, згадаєте, якщо схочете. Сподіваюсь на термінові і рішучі дії з вашого боку. Хуліганів-наркоманів та бомжів з цього приводу прохання не турбувати.

З повагою, Валерій Воротнік

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 35, 12.09.2001
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 194 хитов: 3620
вчера: 582/19957
время генерации: 0.093765020370483; SQL запросов: 11