Медиагруппа «Антенна»  
Віктор МЕДВЕДЧУК: «Ми є реальними політиками на відміну від багатьох інших»

На минулому тижні Черкащину відвідав один з лідерів опозиційного блоку «Не ТАК!» Віктор Медведчук. Безумовно, один з найяскравіших українських політиків і єдиний, хто відрізняється не тільки стратегічним мисленням, але й готовністю іти до поставленої мети попри будь-які перешкоди. Це він неодноразово довів, працюючи на посадах голови Адміністрації Президента та віце-спікера парламенту. Але сила Медведчука, як виявилося, не у високих посадах, а в тому, що для самоствердження і виконання завдань, які він ставить перед собою і своєю політичною силою, йому не потрібні ніякі посади. »»»

#11, 22.03.2006
І що це було?

До Генеральної Прокуратури України та до СБУ нібито був змушений звернутися за захистом черкаський міський голова Анатолій Волошин. Про незаконне стеження за ним та прослуховування — як наслідки свого висування кандидатом на посаду мера Черкас — Анатолій Борисович розповів журналістам 21 лютого на прес-конференції в Незалежному громадському прес-центрі «Черкаський вибір–2006». Анатолій Волошин нібито чи не щодня отримував погрози »»»

#11, 22.03.2006
Черкаські соціалісти проти високих тарифів на комунальні послуги

Учора близько 250 людей зібралися перед Черкаським міськвиконкомом на мітинг протесту проти високих тарифів на комунальні послуги. Організували його черкаські соціалісти, які вимагали від міської влади «негайно скасувати антисоціальні завищені тарифи на послуги водо- і теплопостачання та водовідведення». »»»

#11, 22.03.2006
Анатолій РИБАК: «Моє прізвище Рибак, а не Рак, і задкувати я не буду»

Анатолій Рибак, який, за словами екс-губернатора Черкащини Лук’янця, «один знає, де в місті труби закопані», на минулому тижні презентував себе як кандидата на посаду міського голови Черкас.

Анатолій Миколайович повідомив, що в разі обрання його мером обов’язково забезпечить »»»

#11, 22.03.2006
У афганців області — новий лідер

4 березня цього року відбулась звітно-виборна конференція Черкаської обласної спілки ветеранів Афганістану. Одним з найактуальніших питань порядку денного конференції були вибори нового голови спілки.

Делегати від районів області та міста Черкаси пропонували кілька кандидатур. »»»

#11, 22.03.2006
Соціалістична партія україни презентує кандидатів у депутати черкаської міськради

КАЛАШНИК Ігор Миколайович
bЗаслужений будівельник України, генеральний директор багатогалузевого об’єднання «Інтербуд»

У 80-х роках, коли в Черкасах почала створюватися Українська спілка воїнів-афганців, Ігор Калашник став одним із цієї міцної команди, котра (і це дуже важливо) роками не піддається руйнуванню.

ПАЛИВОДА Олександр Васильович
Заслужений будівельник України, директор регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву

Зовнішній вигляд Черкас у 80-х роках змінювався на очах, і в більшості споруд, що стали окрасою міста, інших об’єктів є чимала частка праці Олександра Паливоди. Тисячі черкасців отримали житло в будинках, що зведені за безпосередньої участі О. Паливоди.

ЗАДОРОЖНА Олена Сергіївна
Одна із засновників СПУ на Черкащині. Працює секретарем Черкаського обкому СПУ і вчителем-методистом математики в обласній спеціалізованій школі № 14.

Олена Задорожна йде у міську раду зі своєю стратегією розвитку освіти у місті Черкаси

Принципи освітньої політики:
— кожен громадянин повинен бути впевнений, що його уміння будуть потрібні на ринку праці, вміти працювати з новітньою комп’ютерною технікою та технологією, мати умови для навчання на протязі всього життя, набувати знання, необхідні для життя та праці в умовах ринкової економіки.

Пріоритети освітньої політики:... »»»

#11, 22.03.2006
«Зміни на краще відбудуться тільки тоді, коли до влади прийдуть люди, які люблять свою країну»

Коли місто розвивається без «руля і без вітрил», а органи влади та місцевого самоврядування працюють в режимі «швидкої допомоги», неминуче виникають майнові та фінансові проблеми у стосунках міста та районів, розгораються кадрові конфлікти, вирують пристрасті навколо виділення землі тощо... Яскравий приклад цього — місто Черкаси. »»»

Ігор ЧЕКАЛЕНКО, головний редактор газети «МІСТО»#11, 22.03.2006
Нападение на журналиста

С редактором газеты «Смілянські обрії» я знаком много лет, хорошо знаю и уважаю его как талантливого журналиста и спокойного, толерантного человека. На днях он стал объектом бандитского нападения. Когда около 7 часов вечера журналист возвращался с работы домой, на него не где-нибудь в темном переулке, а в самом центре города напали трое громил (их личности милиция так и не смогла установить). »»»

Иван ГАЙДАМАКА#11, 22.03.2006
Чи відповідають виборчі дільниці вимогам пожежної безпеки?

Це запитання з’ясовували працівники Головного управління МНС в Черкаській області, які згідно з розпорядженням Міністра МНС перевірили виборчі дільниці, розташовані та території області.

На Черкащині нараховується 1076 виборчих дільниць. Значна кількість їх розташована в закладах освіти, сільських клубах, а певна частина – на підприємствах і в державних установах. »»»

Костянтин ПРОЦЕНКО#11, 22.03.2006
Счастье быть женщиной

Ее назвали Вероникой, что означает «нежная». В конце прошлого года новорожденную Веронику первой в Сосновском рагсе города Черкассы регистрировали в праздничной обстановке по новому обряду. Сияли счастьем глаза юных родителей, бережно держащих на руках свою кроху. А рядом стояла многочисленная родня малышки — тети и дяди, дедушки и бабушки, прадедушки и прабабушки. Их род имеет глубокие корни. Ныне на семейном древе появился новый росточек. И пусть он будет крепким и жизнестойким! Только семья может согреть человека, подарить ему счастье и любовь — убеждена начальник рагса Ольга Добровольская. »»»

Валентина ВАСИЛЬЧЕНКО#11, 22.03.2006
Для Юрченко даже «камень Геракла» — пушинка
»»»

Юрий ВИТАЛЬЕВ#11, 22.03.2006Спорт
Наши ветераны еще ого-го!
»»»

Юрий ВИТАЛЬЕВ#11, 22.03.2006Спорт
Мощь черкасских боксеров
»»»

Юрий ВИТАЛЬЕВ#11, 22.03.2006Спорт
Двинули за наградами
»»»

Юрий ВИТАЛЬЕВ#11, 22.03.2006Спорт
Умань залишилась без тепла
»»»

#11, 22.03.2006Пригоди
Замість привітати жінку із 8 Березня потрапив у лікарню
»»»

#11, 22.03.2006Пригоди
На Черкащині перекинулася «маршрутка»
»»»

#11, 22.03.2006Пригоди
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№11, 22.03.2006


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 79 хитов: 423
вчера: 867/22673
время генерации: 0.401447057724; SQL запросов: 12