Медиагруппа «Антенна»  

Новинки книжкової полиці

У черкаському видавництві “Відлуння-Плюс” днями вийшла з друку книга Григорія Саська “Хто ми? Куди йдемо? (Роздуми у болісному пошуку істини)”.

У своїй книзі Г.Т.Сасько висловлює власне бачення суспільних процесів, які відбувалися в Україні після здобуття незалежності. Як людина високої громадянської позиції, він не лише констатує явища і події, а й прослідковує їхні причинно-наслідкові зв’язки, вдаючись до критичного аналізу. Читачі, особливо молодших поколінь, прочитавши цю книгу, зможуть самі порівняти те суспільство, яке зникло на початку 90-х років, з тим, яке ми маємо зараз. Автор закликає своїх майбутніх читачів до роздумів, вдаючись до багатого фактологічного, документально підкріпленого матеріалу.

За жанром це не мемуарна література, а швидше публіцистика, збагачена аргументацією, взятою з глибокого життєвого і професійного досвіду самого автора. Книга становить інтерес у першу чергу для тих, кому небайдужа подальша доля власного народу, доля нової України.

Редакція “Антенны” з особливою приємністю повідомляє про вихід цього видання, оскільки у ньому використано і кілька наших публікацій.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 11, 19.03.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 643 хитов: 27602
вчера: 723/26554
время генерации: 0.0084199905395508; SQL запросов: 11