Медиагруппа «Антенна»  

Світлофорний парадокс

Минулого четверга черкаських водіїв чекав “сюрприз”: у місті знову, як і влітку, вимкнулись світлофори. Не всі, щоправда. Як запевняє начальник міського житлово-комунального комітету Василь Старіков, із 45 світлофорів усе ж працювало 9.

“Світлофорний шантаж” влаштувало СМЕД-ДАІ, аби у черговий раз нагадати про свої фінансові проблеми. От саме тут парадокс і заритий. За словами Василя Старікова, на фінансування СМЕД-ДАІ кошти у міському бюджеті враховані — 300 тис. грн. Але перерахувати їх досі не було можливості — у СМЕД-ДАІ просто не було... рахунку. У результаті хитромудрих реорганізацій в УМВС, до мережі якого і належала організація, що має вимикач від світлофорів, СМЕД-ДАІ понад два місяці “висіло у повітрі”. З того часу перший заступник мера Володимир Космина постійно нагадує начальникові СМЕД-ДАІ Борису Куришку, що світлофори треба увімкнути, причому не по одному на день, а усі і одразу. Куришко натомість розповідає, що міняє якісь запчастини у “триоких”. А загалом “питання фінансування і підключення світлофорів поступово вирішується”, — запевняє прес-служба мерії.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 11, 19.03.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 436 хитов: 14045
вчера: 780/26432
время генерации: 0.1391589641571; SQL запросов: 11