Медиагруппа «Антенна»  

Невже «Бик» добрався і до правосуддя?

Володимир БРУНЬ# 26, 11.07.2001

Ще з 19 березня 1999 року знаходиться без розгляду у судах Черкаської області кримінальна справа за звинуваченнями жителів Христинівки С.М. Сириці, В.О. Козубенка та О.А. Паршуткіна у низці викрадень автомашин та скоєнні серії вимагательств і інших злочинів. Категорично заперечуючи звинувачення, арештанти закидали скаргами Генпрокуратуру, МВС, СБУ, заявляючи, що вони є жертвами христинівсько-уманської мафіозної структури «Бика», котрий, мовляв, організував даний арешт зі штучним створенням кримінальної справи, бо мав зв’язки у міліцейсько-прокурорських структурах.

Нібито така помста «Биком» організована за те, що арештанти, ще на волі, обурені бездіяльністю міліції та прокуратури, зверталися у вищі органи влади і вимагали викриття мафії у христинівсько-уманському регіоні, котра процвітала під «дахом» міліцейсько-прокурорського сприяння.

Так це чи ні — питання суперечливе, але факт залишається фактом: суд так і не може відбутися. Більше того, облсуд забезпечив розгляд даної справи в Умані, хоча вона розпочалася у Христинівці.

Достеменно відомо, що в Уманському міськсуді з даною справою відбуваються конфуз за конфузом, а все тому, що у суд чомусь загадково не з’являвся прокурор і справа неодноразово відкладалася.

Більше того, суддя В.А. Очеретяний, котрий накопичував у справі матеріали про «Бика», став жертвою загадкового криміналу, адже невідомі обікрали його квартиру. Арештанти розцінюють даний випадок як погрозу судді Очеретяному зі сторони «Бика». І дійсно, суддя передав справу своєму колезі В.Г. Михайленку, але йому арештанти заявили... відвід, і зовсім не через недовіру — навпаки, тому, що дуже... порядний(!)

Це до того, що, на думку арештантів, суддя Михайленко може стати жертвою «Бика», тобто вони не виключають фізичної ліквідації судді руками «Бика».

А тому арештанти прохають передати справу в інший суд за межами Черкаської області, де б вплив «Бика» був зведений нанівець.

Чи буде задоволений відвід судді В.Г. Михайленка, покаже час, але достеменно відомо, що суддя на днях виходить в відпустку, тож, може, дійсно по справі буде інший суддя, уже третій в апараті Уманського міськсуда. У свідки арештанти вимагають колишнього прокурора Христинівського району В.С. Мазуренка, бо через нього проходили масові скарги і по них, на думку арештантів, не проводилися належні перевірки, котрі б довели непричетність ув’язнених до скоєних злочинів, котрих не було у природі.

Арештанти також прохають суд допитати як свідка журналістку Валентину Васильченко, тому що вони неодноразово зверталися до неї та інших журналістів ще задовго до арешту.

Ясно і те, що у суд буде викликатися сам «Бик», якщо до того часу він не «злиняє» у Європу, котра перетворилася на справжній «заповідник» міжнародного криміналітету.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 26, 11.07.2001
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 456 хитов: 13110
вчера: 723/26554
время генерации: 0.14292407035828; SQL запросов: 11