Медиагруппа «Антенна»  

Хабарі є хабарами, коли їх помічають

Олена Чернявська# 11, 19.03.2003

Про те, що хабарництво цвіте у нас буйним цвітом, знають усі. Але мало відомо про те, кого ж притягають до кримінальної відповідальності за злочинні дії і вимагання грошей у безневинних громадян. Отже, потрібно явити на очі цих героїв. Один з них – лікар-експерт Черкаської міжрайонної медико-соціальної комісії №1 Дмитро С., якого Соснівський районний суд засудив до сплати 510 гривень штрафу за хабарницький промисел. Лікаря звинуватили у тому, що він вирішив підзаробити на своєму службовому становищі, а для цього став вимагати від хворого Л. винагороду за свою роботу у розмірі 100 гривень. За словами підсудного, він всіляко намагався переконати хворого, ніби без його допомоги той ні в якому разі не отримає групу інвалідності, а тому потрібно заплатити гроші — і все буде як по маслу. Л. начебто погодився, у визначений час прийшов до службового кабінету і передав лікареві зазначену суму. Далі йде цікавий витяг із судового вироку: “С. отримав від хворого 100 гривень, які виявилися поміченими, а згодом виявленими та вилученими працівниками міліції при особистому обшуку”. Хто і як помітив “величезну” суму, у вироку не вказується. Про вирок суду повідомила прес-секретар обласної прокуратури Жанна Чучман.

Лікаря засудили, групу інвалідності постраждалий отримає, певно, і без його допомоги, але залишається питання – невже такі ось лікарі і є ті злісні хабарники, які тільки й думають, як когось обібрати? Чи, може, такими “хабарниками” закривають дірки у правоохоронній статистиці?

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 11, 19.03.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 166 хитов: 1833
вчера: 653/28380
время генерации: 0.065487146377563; SQL запросов: 11