Медиагруппа «Антенна»  

Пожежники усіх перемогли

Кубок "Динамо", або, як його вже встигли назвати, кубок пожежних, розігрується з 1998 року, і за цей час він п’ять разів відправлявся на зберігання в Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Доречі, аби стати володарем цього трофею, команді ЧІПБ три рази доводилося грати у фіналі із командою Відділу пожежної безпеки. Цього разу боротьба за кубок "Динамо" у фіналі тривала між командами Відділу пожежної безпеки та збірної команди прокуратури Черкаської області. Але, щоб вийти до фіналу, команді ВПБ довелося у запеклій боротьбі позмагатися із командами СБУ та прикордонниками. Напруженість тривала майже весь час проведених таймів. Команду пожежних приїхав підтримати і начальник ВПБ полковник вн. служби Сергій Биков, який вболівав за команду та хвилювався не менше, ніж самі футболісти. Нарешті, з переможним рахунком в чотири м’ячі, команда пожежних виграла та дістала такий довгоочікуваний почесний кубок "Динамо" з міні-футболу. Приємним для пожежників став і той факт, що до команди переможців входить і їх колега, інженер Центру протипожежної пропаганди відділу Олег Ткаченко.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 11, 19.03.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 85 хитов: 9962
вчера: 205/28525
время генерации: 0.027707099914551; SQL запросов: 11