Медиагруппа «Антенна»  

В Черкасах влада заборонить навіть палити?

Із 20 березня 2003 року черкащанам забороняється курити у громадських місцях. Таке рішення прийняла черкаська міськрада цього дня. Заборона паління є одним із пунктів “Правил утримання території м.Черкаси” — документу, що регламентує поведінку звичайних громадян та юридичних осіб у місті.

Ініціатором рішення був депутат Сергій Гончар. Щоправда, спочатку він запропонував категорично заборонити шкідливу звичку лише на зупинках. Але депутату Павлу Карасю цього здалося замало — він запропонував розширити заборону до поки що абстрактного визначення “громадські місця”. Що такеє ці громадські місця, поки що не визначає жоден документ. Так само невідомо, хто ж буде ловити злісних курців і їх штрафувати. Але прибічник жорсткого дотримання здорового способу життя Сергій Гончар запевняє, що відповідне рішення міськвиконкому вже розробляється. Тож стережіться, курці?!

Нагадаємо, що 2001 року ВР спробувала прийняти закон “Про обмеження споживання тютюнових виробів”, але його було заветовано. Хоч потім у Адміністрації Президента були запроваджені певні обмеження для службовців-курців.

Черкаські депутати-некурці запевняють, що вони поки що єдині у державі прийняли таке рішення. І сподіваються на підтримку колег з інших міст.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 11, 19.03.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 429 хитов: 13736
вчера: 780/26432
время генерации: 0.028776884078979; SQL запросов: 11