Медиагруппа «Антенна»  

Губернатор пустив журналістів у Інтернет

Галина БЕРЕЗЕНКО# 11, 19.03.2003

Віднині усі черкаські журналісти мають змогу безкоштовно працювати у мережі Інтернет у новому прес-центрі облдержадміністрації, повідомив у четвер, 20 березня, на брифінгу губернатор Вадим Льошенко.

“Прес-центр створений для того, аби ви тут завжди могли отримати інформацію з перших уст,” — повторив губернатор журналістам сказане ще при відкритті прес-центру.

Нагадаємо, новий прес-центр Черкаської облдержадміністрації відкрився 25 лютого цього року. Він обладнаний сучасною технікою звукозапису, мікрофонами, плазмовим монітором і п’ятьма найновішими комп’ютерами із доступом до Інтернету, за якими нині можуть працювати журналісти. Для того щоби зайняти своє нове “робоче місце”, як висловився губернатор, журналіст має попередньо домовитися із прес-службою облдержадміністрації на визначений час. Домовитися можна із 15.00 до 18.00 у робочі дні.

Одним сюрпризом для журналістів губернатор Льошенко не обмежився. Наразі він видав розпорядження, яким зобов’язав керівництво обласного управління статистики видавати журналістам усі необхідні цифри без будь-яких обмежень. Від журналістів Льошенко, певне, чекає, що вони точно закарбують собі різницю між оперативною і статистичною звітністю. Щоби, не приведи Господи, не применшувати успіхи облдержадміністрації у боротьбі із виплатою заборгованості по зарплатні. До речі, як повідомив Вадим Олексійович, станом на 15 березня ця заборгованість по області становила 37 млн. грн.: “Ми дійсно погасили 18 млн. заборгованості по зарплаті за 3 місяці”, — запевняв Льошенко.

Зрозуміло, що губернатор розщедрився не просто так, з доброго дива, а у контексті підтримки “березневих тез” гаранта і критики на адресу Верховної Ради: “Нині Верховна Рада є політичним турніром, турніром політичних партій, а я б навіть сказав — лідерів, які експлуатують певну кількість депутатських мандатів”. А парламент, на думку Льошенка, повинен стати “господарським механізмом”, “продуктом життєдіяльності” якого мають стати закони на благо виборців.

Губернатор попросив журналістів донести “реальну суть” ініціатив Кучми до громадян. На думку мимоволі спадає таке: якщо губернаторові здасться, що пропозиції президента якийсь ЗМІ спотворив, то що тоді, не бачити акулам пера губернаторського Інтернету?

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 11, 19.03.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 83 хитов: 8587
вчера: 205/28525
время генерации: 0.066390037536621; SQL запросов: 11