Медиагруппа «Антенна»  

ЛИСТ ДО РЕДАКЦІЇ

Шановна редакція газети "Антенна"

Ми, інваліди ВВВ першої групи, просимо підняти на сторінках своєї газети перед Верховною Радою наступне питання: встановити інвалідам ВВВ пенсію таку, як працівникам державних установ - 80% від зарплати.

Інвалідів війни призиву 1941 року, а їх лишилося дуже мало, - в нашому селі Шевченковому на Звенигородщині, набереться біля десятка (це на 1200 дворів). Ці люди віддали війні саме найцінніше - здоров'я у юному вікові. Чи можна заперечити, що пенсіонери праці теж втратили здоров'я?

За висновком Кембріджського університету за обстрілу чи бомбардуванні на передових лініях людина за годину втрачає до 10% нервових клітин, які, це відомо науці, не відновлюються (досліди проводилися на добровольцях в час В'єтнамської війни).

Ось у цьому і сенс: оці недобитки, як вони нас називають (добре, що не добавляють - ворожі), в даний час у віці, близькому до 100-ліття, глухі, сліпі - нездорові, більшість приковані до ліжка, живуть у тяжких матеріальних умовах, не маючи грошей на придбання ліків, харчів, палива. Температура у хатині сільського жителя, пенсіонера ледве сягає в кращому випадку 10 градусів тепла.

Науковцями нашої держави доведено, що в даний час прожитковий мінімум складає 340 гривень! Бажано і пенсію довести до цього рівня! Адже пенсія інваліда війни складає 150-170 грн., а пенсія інваліда війни Німеччини у 100 разів більша. Прикро нам: які ж ми переможці, якщо - у бідності? Добре було б, аби ваша газета зуміла об'єднати депутатів Верховної Ради обраних у області, і виступити на засіданні ВР з ініціативою по цьому питанню.

В сільській місцевості електроосвітлення відключають, коли задумають, на кілька годин. Цим завдають матеріальних і моральних збитків.

Потрібно встановити такі умови між виробниками і споживачами, де обов'язково внести пункти через відключення електроенергії платити неустойку в сумі 80-70 коп. Матеріальних і моральних затрат всього 1,5 гривні за 1 год.! Відключення кожному дворові. Можливо, схаменуться енергетики?

А грошики за спожиту електроенергію держава стягує добрячі, якщо порівняти із застійними часами, коли 1 кВт коштував 3 коп. за годину.

Ваші читачі (Звенигородський р-н)

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 10, 12.03.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 614 хитов: 13122
вчера: 675/20583
время генерации: 0.00813889503479; SQL запросов: 11