Медиагруппа «Антенна»  

Піснярам-ювілярам подарували море квітів та... портрети Медведчука

Лиза БРОДСКАЯ# 14, 11.04.2001

Весняну колекцію «прет-а-порте» демонстрували козаки, які вишикували черкаськими вулицями минулої п’ятниці. Трусили шароварами, обсмикували жупани, смоктали пиво - розминались перед концертом, що давав в цей день у драмтеатрі поет, композитор і виконавець Микола Шапошник. Його 50-річний ювілей співпав з 10-ою річницею зіркового гурту «Козак Мамай і брати-січовики». Отже, свято було подвійне, і козаки відгукнулись на його усім серцем - з’їхались на концерт з різних куточків Черкащини, з Києва, сусідніх областей.

Зал драмтеатру був забитий під зав’язку. Повітря - просякнуте квітами та перегаром. Козаки-опозиціонери нищівно поглядали на козацтво Біласа, який теж прибув на урочистості.

Для зав’язки сюжету козак Мамай і брати-січовики зачитали своє послання «верховному отаману». Ім’я цього отамана не назвали, але описали його докладно: сидить у білокамінному будинку, з лисиною на голові... Дехто впізнав по цих прикметах губернатора Лук’янця, але сидів мовчки і пирхав у кулачок. А гурт просив в отамана одне: помогти матеріально. Та марно, бо під кінець концерту таємничий отаман вже на-діслав відписку: вибачайте, хлопці, сам без грошей сиджу, тому нічого доброго не ждіть. Крім поваги, звісно, та радості отаманської послухати гурт «на шарка».

... Поздоровлень було більше, ніж пісень. Микола Шапошник стояв заквітчаний, як незаймана дівчина. Гетьман Білас подарував йому звання генерал-хорунжого та почепив на груди хрести. Облдержадміністрація, представлена Анатолієм Чабаном, не шкодувала грамот від управління культури та компліментів на адресу головного мешканця Банкової, з якого, між нами кажучи, такий козак, як з мене балерина. Окремі привітання - від опозиційного козацтва. Воно було представлене Олександром Щербатим (Українське вільне козацтво Черкащини) та Михайлом Ганичем з Київського товариства козацтва. За кількістю людських одиниць опозиціонери вочевидь переважали пропрезидентські ряди Біласа. Та й промову унсовця Василя Лютого: «підтримати справжнього козака Віктора Ющенка, якому зараз загрожує небезпека», - зустріли найгучнішими оплесками та схвальним галасом. Напівопозиційний отаман Олександр Зайцев теж відзначився - подарував Шапошнику тисячу гривень, а Анатолій Волошин - торта.

Своєрідно вітала видатних співаків СДПУ(о). Порозвішувала на кріслах дуже дивну газету з портретами Медведчука, який, мабуть, спить і бачить себе гетьманом та вождем усіх народів. Козаки ж вдивлялись у скляні очі об’єднаного есдека пізніше, коли у магазині рибу загортали - до пива згодиться. Більш вишукана аудиторія побігла на фуршет, який давали ювіляри у ресторані «Росава» одразу після концерту. Гетьмана Біласа на фуршеті не спостерігали. Кажуть, його і депутата Ратушного взяли під руки «вартові» з СДПУ(о) і повели у невідомому напрямку...


ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 11.04.2001
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 66 хитов: 194
вчера: 691/35747
время генерации: 0.0086119174957275; SQL запросов: 11