Медиагруппа «Антенна»  

Под фальшивой “Вікой” провокаторы подписали “Графию Украины”

Валерій РЕВА# 14, 11.04.2001

Таких виборів Канів не бачив давно. В усякому випадку, протягом останніх двадцяти років. Скільки бруду вилилось на більшість кандидатів на посаду міського голови — уявити навіть важко, що таких ярликів може заслуговувати одна людина.

Почалося все з друкованої фальшивки під назвою “Вибір народу” - “органу громадського об’єднання (якого б ви думали?)... “За чесні вибори”. Безграмотність і цинізм замовників і виконавців цієї “газети” важко передати словами — її треба було прочитати (якщо в когось вистачило б на це терпіння). Безперечно, робилась ця “газета” “штабом” одного з кандидатів. Розкладалась вона у поштові скриньки довірливих виборців, звичайно ж уночі, коли всі спали і не бачили, як запопадливі “штабісти” одного з кандидатів виконували доручення “патрона” (чи, може, з власної ініціативи “штабістів” готувався цей бруд?). Замовники і виконавці не досягли свого — вони не врахували один фактор, який уже прижився в Україні — чим більше бруду виливається на людину, тим більш популярною вона стає.

Тоді “борці за чесні вибори” вирішили піти далі — виготовили і теж уночі розклали у поштові скриньки нову фальшивку під логотипом газети “ВІКА”. Для мене, як для редактора “ВІКИ” (справжньої), це стало й приємною несподіванкою, і, разом з тим, викликало природну реакцію — читач, який вірить газеті “ВІКА”, може запідозрити, що редакція опустилася до такого цинізму, щоб випускати низькопробні листівки і вночі розвозити по місту. Позитивна ж емоція стосовно цього діяння була викликана тим, що замовники і виконавці цього бруду вважають “ВІКУ” впливовим виданням у Каневі, з яким рахується читач. Інакше важко пояснити, чому вибрана для провокації саме “ВІКА”. Довелося виступити мені в ефірі міського радіо у переддень виборів і попередити виборців, що листівка, яку їм підсунули, є звичайною фальшивкою і редакція до її випуску ніякого відношення не має. Писаки з штабу одного з кандидатів зняли копію логотипу спеціального випуску “ВІКИ”, який редакція випустила з друку тиражем 5 тисяч примірників 2 квітня на замовлення групи підтримки Тамари Стрипко. Мате-ріали на цей спеціальний випуск готувалися повністю штабом підтримки цього кандидата. “Борці за чесні вибори” “зідрали” зі спецномера логотип і вліпили на фальшивку, навіть не потрудившись змінити дату випуску. І ще одне. У фальшивці вказано, що віддрукована вона у Черкасах на ЗАТ “Графія Україна”. На майбутнє скажу писакам, що на “Графії Україна” немає вже давно такого допотопного обладнання, щоб можна було друкувати таку низькопробну продукцію. Де її віддрукували насправді, думаю, визначити не важко. Та займатися ми цим не будемо. Для цього є спеціалісти: 9 квітня я вручив особисто прокурору Канівської міжрайонної прокуратури Олександру Зубку заяву з проханням порушити кримінальну справу по факту випуску фальшивої листівки з використанням логотипу газети “ВІКА”. Про хід розслідування цієї справи ми повідомимо читачам пізніше.


ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 11.04.2001
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 242 хитов: 4495
вчера: 723/26554
время генерации: 0.037240028381348; SQL запросов: 11