Медиагруппа «Антенна»  

За «кассетным скандалом» стоит немецкий капитал?! Владимир Олейник требует доказательств

Денис БУГРОВ# 14, 11.04.2001

В прошлом выпуске «Антенны» было опубликовано письмо семи депутатов Черкасского горсовета - А. Котькалова, Ю. Косвина, Р. Борсука, В. Латышева, В. Майбороды, И. Приходько, Н. Чобитько - к президенту Украины Леониду Кучме. Читатель наверняка помнит наизусть текст этого письма с элементами стукачества и откровенной заказухи. Все это как-то привыкли списывать на моральные издержки авторов послания. Ну, соскучились люди по «топорной работе», ну, написали новую серию «олейнианы», ну, послали на Банковую сценарий с просьбой завизировать - черкасщанина этим уже не удивишь. Однако мэр Черкасс, ознакомившись с посланием к Леониду Кучме, похоже, воспринял его содержание всерьез. 9 апреля он направил начальнику УСБУ в Черкасской области Н.И. Кулинскому и прокурору области П.Г. Кушниру официальное заявление, в котором говорится следующее:

<...В листі до Президента України Л.Д. Кучми вони (депутаты. - Авт.) стверджують, що міський голова Олійник В.М. впродовж тривалого часу використовував фінансові та технічні можливості ЗАТ «Графія Україна» для матеріального забезпечення своїх виборчих кампаній на посаду міського голови (1998 р.), президентської кампанії 1999 року та антипрезидентської акції «Україна без Кучми». В цьому ж листі вони також просять порушити стосовно посадових осіб кримінальну справу.

Вперше і мої думки з цими «добродіями» співпадають в тій частині, що я так само вимагаю порушення кримінальної справи, оскільки заявники розповсюдили заздалегідь неправдиву інформацію - про фінансування антипрезидентської акції «Україна без Кучми» не просто підприємством ЗАТ «Графія Україна», а підприємством с іноземним капіталом.

Таким чином, я думаю, що у заявників є докази того факту, що представники іноземної держави через своє підприємство, шляхом матеріальної і фінансової підтримки втручаються у внутрішні справи незалежної держави Україна з метою усунення її Президента. Якщо таких доказів в них немає, то вони повинні бути притягнуті до відповідальності, так як публічно розповсюджують відомості наклепницького характеру, що суттєво підривають міжнародний імідж нашої держави і не сприяють належному клімату інвестування в Україну та створенню додаткових робочих місць.

Подібна заява не може бути залишена без реагування, так як мовчання з боку компетентних органів може розглядатись громадськістю як згода з по-дібним звинуваченням. Крім того, безпосередньо самі заявники вказують на бездіяльність в цьому питанні представників Черкаської обласної прокуратури. Цю заяву необхідно розглядати не тільки як звинувачення на адресу міського голови, а як пряме звинувачення УСБУ по Черкаській області, яке своєчасно не виявило, не припинило й не відреагувало на той факт, що антипрезидентська акція «Укра-їна без Кучми» фінансується німецьким капіталом.

Прошу в рамках діючого законодавства належним чином відреагувати та повідомити про результати розгляду моєї заяви».

Впрочем, письмо черкасских депутатов к Леониду Кучме заинтересовало не только Олейника, но и представителей немецкого посольства. Реакции оттуда следует ждать уже в ближайшие дни. Об этом сообщил «Антенне» компетентный источник из дипломатических кругов.

Что же касается реакции СБУ на заявление мэра Черкасс, то она почему-то до сих пор отсутствует. Что, по меньшей мере, странно: служба, молниеносно реагирующая на «шаг влево, шаг вправо» со стороны УНА-УНСО, уже третий день отказывается разоблачать «антипрезидентский заговор». И вместо того, чтобы допросить депутатов, которые, как следует из их письма, не просто знают об источниках финансирования антикучмовской акции, но и имеют «неспростовні докази», зачем-то пытают унсовцев. Это вопиющее подтверждение того, как пассивна и бездеятельна наша спецслужба. И если какой-нибудь Приходько завтра вдруг заявит, что в Черкассах существует шпионская сеть - СБУ наверняка опять пропустит эту важную информацию мимо ушей.

Доказательства того, что антикучмовскую акцию финансирует немецкий капитал, нужно потребовать немедленно. Возможно, окажется, что то, о чем так долго с подозрением говорил Кучма, найдет подтверждение в Черкассах. И надо будет признать, что немцы поддержали в свержении существующего строя не только Ульянова-Ленина, но и мэра Черкасс Владимира Олейника, имя которого, безусловно, войдет в историю.


ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 11.04.2001
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 629 хитов: 57603
вчера: 678/49777
время генерации: 0.0080199241638184; SQL запросов: 11