Медиагруппа «Антенна»  

Особливості цьогорічного техогляду

Для якісної перевірки технічного стану транспортних засобів в цьому році залучаються станції технічного обслуговування та автопідприємства, які мають необхідну діагностичну базу. Таке нововведення запроваджено з метою покращання технічного стану транспортних засобів, аби уникнути дорожньо-транспортних пригод по причині технічних несправностей, які завжди закінчуються тяжкими наслідками.

Власники транспортних засобів мають можливість пройти технічний огляд вже сьогодні. Жителі обласного центру проходитимуть технічний огляд своїх автомобілів в новозбудованому центрі діагностики автомобілів, який розташований на території обласного Управління ДАІ за адресою: м. Черкаси, вул. Лесі Українки, 21. Якщо Ви вирішили купити автомобіль і остерігаєтесь придбати крадений чи з перебитими номерами агрегатів або якщо Ви хочете достеменно знати технічний стан Вашого авто, Ви також можете звернутися в цей Центр, де Вам проведуть повну діагностику автомобіля, звірять номери агрегатів з записами в реєстраційних документах, перевірять ТЗ по комп’ютерних базах угнаного та викраденого транспорту.

Центр діагностики укомплектований сучасним діагностичним обладнанням, з допомогою якого перевіряються всі системи автомобіля. По закінченні перевірки видається діагностична картка, де вказуються результати перевірки. Якщо виявлені неполадки, автомобіль повертається на ремонт, повторний заїзд - безкоштовний. Заїзд втретє - знову платний. Вартість такої перевірки в залежності від марки автомобіля і об’єму двигуна коштує від 15 до 35 гривень.

Центр діагностики автомобілів працює щоденно, крім понеділка, з 8.30 год. до 19.00 год. Перерва з 13.00 год. до 14.00 год. В суботу центр працює з 8.00 год. до 17.00 год. Центром надається додаткова послуга: якщо Ви бажаєте зекономити свій час, то маєте можливість попередньо в будь-який час його роботи записатися по телефону 65-31-38 для проходження технічного огляду Вашого авто в період часу з 16.00 до 19.00 години без черги.

Технічному огляду в цьому році підлягають:

- легкові та вантажні автомобілі, мотоцикли, моторолери, причепи та напівпричепи організацій, а також транспортні засоби громадян в разі використання їх в комерційних цілях;

- легкові та вантажні автомобілі, мотоцикли, моторолери, причепи та напівпричепи індивідуальних власників (у разі їх використання для індивідуальних потреб), рік випуску яких за-кінчується на непарну цифру.

Під час проходження технічного огляду необхідно пред’явити свій паспорт, реєстраційний документ, квитанції про сплату за технічний огляд (1,02 грн.), встановленої суми податку з власників транспортних засобів в залежності від об’єму двигуна (таблиця додається) і квитанцію про сплату за талон ТО (6,90 грн.). Для зручності громадян, які приїздять до Центру, в його приміщенні працює каса, де можна сплатити всі ці платежі. Під час ТО у водія перевіряється наявність посвідчення на право керування відповідною категорією транспортних засобів і довідки про медичний огляд. Також згідно з Правилами дорожнього руху автомобіль повинен бути укомплектований медичною аптечкою встановленого зразка, вогнегасником, знаком аварійної зупинки, мати дозвіл на розміщення реклами, якщо вона є на автомобілі.

Згідно з Правилами, технічно справним вважається повністю укомплектований транспортний засіб, який має задовільний зовнішній вигляд і технічний стан якого відповідає вимогам правил, норм і стандартів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища.

Ставки податку визначаються залежно від категорії транспортних засобів та об'єму циліндрів двигунаТОП-СТАТЬИ
Номер # 10, 14.03.2001
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 490 хитов: 14468
вчера: 782/39092
время генерации: 0.076354026794434; SQL запросов: 11