Медиагруппа «Антенна»  

Банкірів «кинула» районна влада?

Соб. инф.# 7, 21.02.2001

 До редакції «Антенни» надійшла копія колективного звернення працівників Кам’янського відділення Державного ощадного банку України до голови районної ради Г. Дудника з увідомленням голови облради В. Лук’янця. Що ж стурбувало місцевих банкірів, яких, за нинішніми стандартами, можна віднести до людей забезпечених?

Три роки тому згаданій вище банківській установі було надано право обслуговувати районний бюджет. Цьому передувала велика підготовча робота: навчання відповідних спеціалістів, створення належної технічної бази, організація інкасаційної служби, налагодження співпраці з районним казначейством, якому банк безоплатно передав в оренду комп’ютерну техніку, тощо.

Результати не забарилися - якщо раніше при обслуговуванні бюджету іншим банком різні проплати, в тому числі виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ, затримувались на кілька тижнів, то протягом останніх трьох років будь-яких нарікань клієнтів на проходження платежів не було. До того ж, у системі «Ощадбанку» всі тарифи по оплаті за надані послуги є нижчими від середньо існуючих.

Проте така гармонія у взаєминах між місцевою владою і відділенням банку проіснувала недовго і закінчилась раптово. При переукладанні договору на 2001 рік завідуюча райфінуправлінням В. Бойко повідомила, що тепер бюджет буде обслуговувати інший банк. Причину і підстави такого рішення вона не повідомила. А скринька, як сказано у відомій байці, відчиняється просто - обслуговування районного бюджету мають намір передати безбалансовому відділенню «Укрсоцбанку», керуючим якого кілька місяців тому призначено сина голови райдержадміністрації А. Беспалого. Звичайно - «своя сорочка до тіла ближче».

«Постає справедливе запитання, - пишуть 19 співавторів звернення, - чому відповідальні посадові особи, які перебувають на державній службі, використовують своє службове становище для захисту інтересів не держави, а своїх особистих?». Одночасно вони нагадують депутатам районної ради, що подібні питання вирішуються не келійно, а гласно, на тендерній основі, як це передбачає постанова Кабміну №68 від 21.01.1998 р.

От тільки чи вистачить у народних обранців мужності протистояти свавіллю «вождя» районного масштабу?!


ТОП-СТАТЬИ
Номер # 7, 21.02.2001
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 197 хитов: 2567
вчера: 653/28380
время генерации: 0.030176877975464; SQL запросов: 11