Медиагруппа «Антенна»  

Депутати б’ються над головоломками Волошина

Галина БЕРЕЗЕНКО# 9, 05.03.2003

На першій же сесії після відставки мера депутати за допомогою міського прокурора взялися активно переробляти усе, що досі встиг зробити Анатолій Волошин. 6 березня міськрада задовольнила два із 8 існуючих прокурорських протестів, 2 приписів, 1 подання і 1 дисциплінарного провадження. А черкаським судам вже додалося роботи.

Першим було скасоване рішення про видачу земельної ділянки по вул.Веселій, 17. Це адреса, за якою знаходиться будинок самого Волошина. Нагадаємо, що свого часу Анатолій Волошин, придбавши будинок, розпочав будуватися, не дочекавшись видачі усіх необхідних дозволів на землю.

Позаминулої осені міськвиконком Володимира Олійника прийняв рішення про вилучення земельної ділянки як такої, що була захоплена самовільно. За рішенням не забарився судовий позов. Проте розгляд "дещо" затягнувся, і перше, що зробив вже виконком Волошина - узаконив горезвісну ділянку. Чого не мав права робити, оскільки рішення виконкому скасувати може тільки сесія. На цьому й наголошував міський прокурор Василь Сук. Отже, після задоволення прокурорського протесту справу про будинок Волошина у суді "розморозять" "по вновь открывшимся обстоятельствам".

Наступним пішов під прокурорський і депутатський "коток" документ під назвою "Положення про видачу земельних ділянок у м.Черкаси", який Волошин колись продавлював як тільки міг. Прокурор виявив у "Положеннях" численні невідповідності чинному Земельному кодексові. Депутати вирішили доопрацювати "Положення" і внести у нього поправки протягом 15 днів. Шкода тільки черкащан-підприємців, що вже встигли отримати земельні ділянки згідно з цими положеннями. Суд може будь-якої миті оскаржити їх право власності, і, отже, необхідно буде знову проходити усі кола чиновницького пекла для отримання довідок.

На третій протест у депутатів, очевидно, вже не стало духу. Адже йшлося про горезвісне кадрове рішення виконкому "Про структуру і штатний розпис", яке першою опротестувала профспілка держслужбовців, ще перед Новим роком. Депутати, вочевидь, розгубилися перед кількістю парадоксів, пов'язаних із цим рішенням. По-перше, виконком "надав йому сили", коли вже існував судовий позов. Тому звільняти когось з роботи і приймати на їхні місця нових людей було протизаконним. По-друге, виконком, створивши нові-старі відділи і управління (чого теж не мав права робити), "забув" їх винести депутатам на затвердження. Виходить так, ніби міськвиконком висить у повітрі. Депутати дійшли компромісу - доопрацювати структуру. Підтримувати прокурорський протест і приймати нову структуру народним обранцям, вочевидь, краще не розтягуючи цей процес у часі. Інакше у "висячого" міськвиконкому може трапитися параліч, який відіб'ється на житті міста. Тим часом Джоболда вже пропонує знову "пришити" мерії "відрубані" Волошиним відділи і, звісно ж, повернути усіх звільнених. (Раніше у мерії стверджували, що звільнено було усього 12 осіб). Що при цьому робити новачкам-"нелегалам", які стали заручниками опротестованого рішення, депутати ще не вирішили. Звільнені Волошиним службовці міськвиконкому продовжують повертатися на роботу через суд. Чи вдасться це зробити самому Анатолію Волошину? Слухання справи за його позовом на рішення міськради відкладалося, за нашою інформацією, вже двічі. Останню дату поки що призначено на 13 березня, сесійний день. Але у канцелярії Соснівського райсуду стверджують, що заява Волошина лежить у в.о. голови суду Володимира Кузьменка і суддю, що вестиме справу, ще не призначено. У міськвиконкомі також нічого не можуть прояснити. Між візитами до суду Волошин навідався і до міськвиконкому. Подейкують, що він зірвав печатку і зайшов до кабінету - щоб забрати речі.

Але депутати, як не дивно, вже відчувають якусь підсвідому ностальгію за Волошиним. Анатолія Дмитровича на сесії 6 разів обізвали Анатолієм Борисовичем і спробували звинуватити у авторитаризмі та зазіханні на депутатські права. Це тоді, коли Джоболда спробував покартати народних обранців за масову міграцію у земельну комісію, яка нині нараховує аж 20 членів. Проте Джоболда так само швидко зрозумів, що депутатські потяги йому вдовольняти доведеться, щоб робота якось просувалась вперед. А також "строить на подоконнике" і збирати, як дбайлива квочка неслухняних курчат, - що не зробиш для стабілізації більшості...









ТОП-СТАТЬИ
Номер # 9, 05.03.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 838 хитов: 28342
вчера: 902/34274
время генерации: 0.23290085792542; SQL запросов: 11