Медиагруппа «Антенна»  

Ректор облаштовує опочивальню?

Іван СІЧОВИК# 7, 21.02.2001

Ті, кому доводилося раніше бувати на прийомі у колишнього ректора Черкаського університету Ф.Ф. Боєчка, відзначали доволі невеликі розміри та скромне облаштування його службового кабінету і приймальні. Маститий вчений, вихователь кількох поколінь педагогів вважав, як справжній інтелігент, неприпустимими будь-які надмірності в цьому плані.

Протилежні принципи, схоже, сповідує його наступник А. Кузьмінський, для якого старий ректорський кабінет виявився замалим. Сьогодні праве крило другого поверху нового університетського корпусу швидкими темпами переобладнується під просторі кабінети для пана ректора та чотирьох проректорів. Подейкують, що для «самого» облаштовується ще й кімната відпочинку з персональним санвузлом. Щоб створити додаткові зручності для ректора та його найближчого оточення, суттєво потіснили деякі провідні кафедри, як-от психології та педагогіки.

Завершаться ці масштабні і далеко не дешеві роботи до травня цього року, коли відбудуться урочистості з нагоди 80-річчя вузу. Очікується прибуття багатьох іменитих гостей, в тому числі із столиці. Мабуть, саме їх збирається ошелешити європейським виглядом свого службового помешкання пан Кузьмінський. Не показувати ж їм обшарпані кімнати студентських гуртожитків!


ТОП-СТАТЬИ
Номер # 7, 21.02.2001
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 196 хитов: 2490
вчера: 653/28380
время генерации: 0.03217887878418; SQL запросов: 11