Медиагруппа «Антенна»  

У Булатецького таки відібрали перемогу
ЦВК визнав недійсними вибори в 201-му окрузі

Ліза БРОДСЬКА# 17, 01.05.2002

ЦВК визнав недійсними вибори в 201-му одномандатному окрузі, де переконливу перемогу здобув «наший українець» Микола Булатецький. Таке рішення було прийняте в четвер, 25 квітня, на засіданні ЦВК. Підставою для його прийняття стала скарга конкурента Булатецького по перегонам — Олексія Марченка — про визнання виборів недійсними.

З дня виборів минув майже місяць, але Марченко, здається, все ніяк не міг повірити, що переміг не він. Тож бігав по судах, атакував Центрвиборчком і таки добився свого. І — чхати на тих, в кого все це викликало обурення, якщо не сказати — відразу.

Цікаво, що через декілька днів після виборів ЦВК відхилила першу скаргу Марченка і відмовила йому у визнанні виборів недійсними. Ще більш цікавим є той факт, що резолюцію під «вироком» — «Скарга Марченка задоволенню не підлягає» — тоді поставив сам Михайло Рябець. Невже тепер дехто порозумнішав? Чи навпаки — хтось дурний?

Микола Булатецький вже два тижні поспіль днює і ночує в Києві. Розповідав нам, які «поважні люди» цілодобово штурмують ЦВК. Кого там тільки не було: і соціал-демократи (об’єднані, чи ще, як тепер кажуть, ображені), і «зірки» з фракції «Демсоюз», членом якої був Марченко. Та що там казати! Сам Волков не вилазить із ЦВКівських кабінетів. Що не зрозуміло?

Бідолашний Булатецький спостерігав за цими «движениями», зціпивши зуби. Він вірив, що переможе правда і здоровий глузд. Мовляв, скільки б Волков чи Кучма (чи яка його в біса різниця) не тиснули, не та вже країна, ой не та. Марні сподівання: приперли Рябця до стінки, і виборам кінець. Пояснення тому винайшли феноменальне: «у зв’язку з тим, що прізвище Космини не було викреслене з бюлетенів, стався дефект волевиявлення виборців». Тобто, Булатецький переміг на «дефективних» виборах. Як вам це подобається?!

Сам Микола Булатецький, якому добряче псують нерви, буде оскаржувати у Верховному Суді рішення Центрвиборчкому про визнання недійсними виборів у його окрузі. У понеділок Микола Іванович мав зустрітися з Віктором Ющенком. Той відверто обурений намаганням судів і ЦВК скасувати вибори в округах, де перемогли «наші українці». Так відбирали перемогу у Романа Зварича, у Олександра Жира, так чинять із Булатецьким. Що коїться? Лише купка опозиціонерів пройшла до парламенту по «мажоритарці», решта ж — усі «єдуни», щирі чи замасковані під самовисуванців. Але двома-трьома опозиційними штиками «Єда», мабуть, вдавиться: не дають їм ходу в парламент, хоч ти трісни.

Тим часом конкуренти Булатецького, зачувши звістку про перевибори у 201-му окрузі, готуються. На щось, певне, розраховує Олексій Марченко, але то, як кажуть, його проблеми. Поповзли чутки, що у нових перегонах (якщо вони все ж таки відбудуться) візьме участь сила-силенна «грошових мішків»-невдах. Тих, кого виборці мудро «прокатали» 31 березня, не купившись на красиві очі, в яких долари світилися. Отже, на 201-й округ насувається щось страшне. Дати відсіч цій навалі може тільки Верховний Суд, де зараз, певно, й перебувають переможець виборів Булатецький і його невгамовний конкурент Марченко.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 17, 01.05.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 604 хитов: 17887
вчера: 765/21950
время генерации: 0.0085890293121338; SQL запросов: 11