Медиагруппа «Антенна»  

Блукання в тумані

Іван СІЧОВИК# 8, 26.02.2003

Нинішній губернатор Черкащини Вадим Льошенко, як і один з його попередників А.Даниленко, віддає перевагу такому методу керівництва, як розширені колегії облдержадміністрації з викликом з районів і міст тамтешнього начальства. На черговому такому засіданні, яке відбулося в останній день лютого, розглянуто питання "Про підсумки економічного і соціального розвитку області за 2002 рік та хід виконання завдань, передбачених посланням Президента України до Верховної Ради та відповідних рішень Кабінету Міністрів України".

Відкриваючи засідання, голова ОДА, не приховуючи радісного збудження, повідомив про зміни у керівництві Черкаської міськради і представив присутнім виконуючого обов'язки міського голови А.Джоболду, свого однопартійця по СДПУ(о). Далі він навів чимало цифр, які повинні були засвідчити пожвавлення економічного життя в області і підвищення життєвого рівня черкащан, проте переконати присутніх у тому, що чорне є білим, йому не вдалося. У залі панував явно песимістичний настрій, бо місцеві вожді прибули з немалим багажем невирішених проблем, до того ж, не маючи реальних можливостей для їх вирішення.

Пан Льошенко повів засідання за старою звичною схемою - запрошував на трибуну керівників тих районів, які перед цим піддав критиці. Від них вимагалось одне - доповісти про те, як і коли буде подолано відставання у виробничій сфері, заборгованість по заробітній платі, забезпечено її підвищення, оскільки наша область за цим показником пасе задніх в усій Україні. Та марні сподівання, бо у звітах голів Смілянської, Канівської, Маньківської, Золотоніської, Чигиринської, Жашківської райдержадміністрацій, відповідно М.Половинки, В.Хилі, П.Сметани, Б.Євмини, В.Корнієнка, М.Гончарова конкретики було обмаль. Головуючий і члени президії буквально тягли з них інформацію як про стан справ, так і про заходи щодо поліпшення ситуації. Окремі голови райдержадміністрацій прямо на трибуні гарячково гортали стоси паперів, вишукуючи потрібні показники. У залі наростала нервова тиша, очевидно, всі присутні уявляли себе у подібній ситуації.

Прикметно, що всі виступи на колегії починалися з однієї стереотипної фрази про "деякі зрушення", надалі нічим не підтверджені. Складалося враження, що виступаючі дуже поверхово знають реальний стан речей у своїх районах або ж зовсім не володіють ситуацією. І це викликає неабияку тривогу, бо 2003 рік для сільського господарства Черкащини, як і решти областей України, складається вкрай несприятливо і потрібні неабиякі зусилля, розум і досвід, щоб достойно протистояти цим негараздам.

Втім, і прийняте рішення оптимізму не додало. Навряд чи увільнення з посади голови Маньківської РДА П.Сметани стане панацеєю від тих проблем, які обсіли цей, колись передовий район, ніби реп'яхи Сірка. Такий же ефект матиме і догана, яку начепили голові Смілянської райдержадміністрації М.Половинці, та застереження головам Чигиринської і Золотоніської РДА - В.Корнієнку і Б.Євмині.

Вкрай безпомічно виглядав на засіданні колегії новопризначений голова Канівської райдержадміністрації В.Хиля, який до цього працював першим заступником вже згаданого Б.Євмини. За якими критеріями його було висунуто на вищу посаду, якщо і на попередній він зірок з неба не знімав? Тепер з Черкас на Канівщину поїде повноважна комісія для вивчення стану справ на місці і надання керівникові-невдасі конкретної допомоги. Отака-то в нашій облдержадміністрації робота з кадрами.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 8, 26.02.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 471 хитов: 19550
вчера: 653/28380
время генерации: 0.013009071350098; SQL запросов: 11