Медиагруппа «Антенна»  

Міліціонер врятував бабусю

Мария МИХАЙЛОВА# 6, 12.02.2003

Завжди, в усі сторіччя, існували люди, які, ризикуючи власним життям, приходили на допомогу іншим. Ними пишалися, про них складали пісні та легенди... Такі люди існують і в нашій сучасності, це - справжні герої нашого часу. За них, за їх героїзм говорять їхні вчинки...

Близько дванадцятої години ночі на пункт зв'язку самостійної державної пожежної частини селища міського типу Чорнобай, що на Черкащині, надійшло повідомлення про пожежу, яка сталася в житловому будинку по вулиці Петровського 16, що належить вісімдесятитрьохрічній пенсіонерці Наталії Бреус. Першим, хто помітив вогонь та повідомив пожежним, був сусід жінки, Петро, що мешкає напроти. Але не тільки пожежним зателефонував чоловік. Про подію він встиг повідомити і іншим сусідам, що живуть поблизу, серед був і Сергій Палаш, двадцятисемирічний старшина міліції, помічник чергового районного відділу внутрішніх справ. Не довго вагаючись, Сергій разом із своїм тестем майже через хвилину були біля хати бабці, яка вже палала. Вхідні двері не піддавалися, і Сергієм було прийняте рішення їх вибити. В наповненому ядучим димом будинку чоловік ледве розгледів жінку, яка ще була при свідомості, але, знаходячись в стані шоку, сиділа на лавці і не знала, що їй робити. Молодий парубок виніс стареньку на свіже повітря і до приїзду пожежних та швидкої надавав їй першу необхідну допомогу. Пожежним же залишилося загасити полум'я та подякувати Сергію за проявлений ним героїзм, який не залишився непоміченим. На даний час вже підготовлено Наказ про заохочення помічника чергового Чорнобаївського РВ УМВС старшини міліції Сергія Палаша, та почесна грамота. Причиною ж пожежі стала несправна, з тріщинами, піч, яку на неодноразові вимоги та прохання пожежних, що розповідали їй про дотримання правил пожежної безпеки, бабуся так і не відремонтувала.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 6, 12.02.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 486 хитов: 17045
вчера: 586/18215
время генерации: 0.0081679821014404; SQL запросов: 11