Медиагруппа «Антенна»  

Руки геть від Іраку! І Кучму геть!

У суботу, 15 лютого, незважаючи на оголошення у Черкасах протиепідемічного стану, близько 500 представників лівих політичних сил вийшли померзнути за праве діло - недопущення нової американської війни проти Іраку. Представники КПУ, СПУ, ПСПУ, "Русского блока", Союзу радянських офіцерів, Союзу робітників, Союзу жінок-трудівниць за майбутнє дітей України, комсомолу організували марш миру від "Дружби народів" до пам’ятника Леніну. Плакати і гасла були цілком нові і актуальні "Нет войне!", "Фашизм-Бушизм" тощо. А деяким витворам черкаських антиімперіалістів і антиглобалістів позаздрили б самі Кукринікси.

Під Леніним нардеп-комуніст Володимир Єщенко, представник групи "Анти НАТО" у ВР, зізнався, що йому соромно за свого колегу-рухівця Романа Зварила, який на Асамблеї ООН у Страсбурзі посмів заявити, що Україна підтримує війну в Іраці.

У резолюції мітингу учасники засудили імперіалізм і Кучму, який рветься до НАТО, а також постановили терміново вимагати від гаранта скасування його ж рішення про надання американським ВПС повітряного коридору над Україною. На останок протестанти декілька разів гукнули "Кучму геть!".

Подібні акції протесту відбулись також в Умані, Смілі, Драбові, Катеринополі, Монастирищі, Тальному і Христинівці.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 6, 12.02.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 586 хитов: 12530
вчера: 675/20583
время генерации: 0.051394939422607; SQL запросов: 11